היום זה כבר לא סוד – הדברים הפשוטים בחיינו הם הטובים ביותר! רוצה להרגיש מצוין כל השנה? אמצי לעצמך אורח חיים בריא שיטעין אותך באנרגיות מחודשות ובשמחת חיים, כל יום בשנה, ב- 10 צעדים פשוטים!

  1. הימנעי ממזונות מעובדים. מחקרים מראים כי תזונה "ראשונית" המורכבת ממזונות בסיסיים כמו פירות, ירקות, אגוזים וזרעים, בשר, דגים וביצים מונעת מחלות ומסייעת בשמירה על המשקל לאורך זמן.
  2. הקפידי על שתיית מים. שמירה על רמה טובה של נוזלים בגוף משפיעה על החיוניות והאנרגיה שלנו. שימי לב לצבע השתן שלך לאורך היום והימנעי מגוון צהוב.
  3. בעולם כל כך מהיר - חשוב שתאכלי לאט ותיהני מהרגע. אכילה איטית מעלה את רמת ההנאה מהארוחה, מסייעת בבקרה על כמות המזון שאנו צורכות ותורמת לעיכול טוב יותר של המזון .
  4. תיהני מאור השמש בקיץ. צריכת ויטמין D משפרת את תפקוד מערכת החיסון. אך זכרי- בכדי להימנע מנזקי השמש יש להיחשף לשמש לפרקי זמן קצובים בלבד!
  5. עשי מאמץ למצוא מעט שמש גם בימים אפורים יותר. בחורף הימים קצרים ושעות האור המועטות, עלולים להוביל לדכדוך ודיכאון. חשיפה קטנה לשמש בשעות הצהריים, עשויה לשפר את מצב רוחך.
  6. הקפידי על שינה מספקת. שמונה שעות שינה ליליות תורמות לאריכות ימים ולאיכות חיים טובה יותר. הקפידי ללכת לישון מוקדם בכל לילה, כבי את המחשב והטלוויזיה מוקדם וצרי מרחב זמן לשינה שלך.
  7. צאי להליכות או לפעילות אירובית אחרת מספר פעמים בשבוע. פעילות ספורטיבית מרגיעה את הגוף והמוח, מפחיתה סיכויים למחלות כרוניות, נוגדת חרדה ומסייעת בשיפור מצב הרוח. 30 דקות פעילות בלבד- בכל יום בשבוע יעשו את העבודה.
  8. שמרי על מסת השרירים בגופך עם תרגילי התנגדות כמו שכיבות שמיכה, כפיפות בטן וסקוואטים. פעילות שכזו מחזקת את השרירים ומקטינה את הסיכויים לנפילות ולפציעות.
  9. עשי מעשים טובים. מעשי חסד אקראיים כמו תרומה לקהילה או תמיכה באדם קרוב, חיוך קטן וברכת שלום פשוטה עשויים לשפר פלאים את מצב רוחך.
  10. עשי דברים שיעשו לך טוב והכירי תודה על מה שיש לך. החיים המודרניים נוטים להפוך אותנו לשאפתנים מדי, נסחפים אחר רשימה הולכת וגדלה של משימות ומטרות וומביטים תמיד על מה שעוד לא השגנו. בילוי עם בני המשפחה, צפייה בשקיעה יפה והכרת תודה על כל מה שיש לך ירוממו את מצב הרוח.
את כל אלו תוכלי לעשות וליהנות מהניחוחות הקסומים של יארדלי לונדון- Yardley London. היכנסי והתרשמי מסדרת הבשמים המדהימה שלנו שמתאימה לכל אישה בכל מקום ובכל שעה.