בחירת הבושם המושלם, שתמיד יריח עליך נפלא עשויה להיות מעט טריקית. כשאת רוצה לבחור את הבושם האידאלי שאף פעם לא ימאס עליך, שירגיש מוכר ונעים ויגרום לכולם ללכת שבי אחריך יש כמה דברים שאת צריכה לקחת בחשבון. קבלי את 6 הטיפים שיעזרו בבחירת הבושם המושלם עבורך:
1. סמכי על תחושת הבטן שלך
נסי לשכוח לרגע מהאריזה היפה, העיצוב המושך, הדוגמנית המדהימה או הסלבריטאית שעל האריזה. אנחנו יודעים שכל הגורמים הללו גם כן גורמים לך להרגיש טוב ברכישת הבושם אבל נסי להתעלם לרגע מהמניפולציה השיווקית. את אוהבת את הריח?! אל תנתחי את זה ותר מידי פשוט לכי על זה. אם זו תזה ראשונה זה אומר שמצאת את הריח שמעורר בך ביטחון.
2. קחי לסיבוב ניסיון את המועמדים הכי חמים שלך
התיזי את אחד המועמדים המועדפים עליך על עורך, הניחי לריח לשקוע וראי אם זה עדיין מריח לך נכון בסוף היום. בנוסף, בדקי עם האנשים הקרובים אליך מה להם יש הגיד על הריח החדש. בדקי אם הריח הזה מעורר אצלך ביטחון וגורם לך להרגיש נפלא לאורך כל היום.
3. בני לך מלתחת בשמים שתתאים לאישיותך
כל יום אנו מתעוררות עם מצב רוח שונה ונקודות מבט שונה על העולם. התאימי את הבושם המושלם שלך למצבי הרוח המשתנים ולכי עם הריח שיגרום לך להתחיל את היום עם הכי הרבה ביטחון. זה יותר מבסדר לבחור כמה ריחות שיאפיינו את אישיותך. אך נסי לרסן את הבחירה למספר מצומצם של בשמים שיזכירו את הריח המיוחד לך.
4. בדקי את הריח על הנקודות החמות ביותר בגופך
התיזי את הבושם בנקודות החמות בגופך- צוואר, מרפקים, בנקודות הדה-קולט'ה, מאחורי הברכיים והקרסוליים. בנקודות אלו הבושם ייטמע מהר יותר עם הריחות הטבעיים של גופך.
5. השתמשי בקרם לחות חסר ריח בכדי להשאיר את ריח הבושם על גופך יותר זמן.
ריח הבושם שלך בדרך כלל מתנדף מהר?! טפטפי שתי טיפות מהבושם האהוב עליך עם קרם לחות חסר ריח ומשכי אותו על גופך. כך תרוויחי קרם גוף בניחוח המושלם שלך.
6. קני לך בשמים ליום יום ולסופי השבוע ואירועים
בושם יכול להיות מוצר מאוד יקר ועלותו יכולה להגיע בלות למאות שקלים רבות. לשם כך אנו ממליצים על ניחוחות נעימים וקלילים שיכולים להתאים לך לכל ימות השבוע בלי לקרוע את הכיס. אנו ממליצים על סדרת הבשמים של Yardley London המותג האנגלי שהגיע גם לישראל, שעלותם היא 69.9 ₪ לבקבוק של 50 מ"ל. לפרטים נוספים על סדרת הבשמים של Yardley London הבשמים המחירים הטובים ביותר בישראל היכנסי עכשיו  http://yardley.co.il